آیا شمام از نوشتن با صفحه کلید گوشیهای لمسی دقیقاً به اینجاتون رسیده؟!/دانلود اپلیکیشن صفحه کلید از راه دور!، همراه با فایل آموزشی برای افراد نابینا!!!

به!، به!، به، به!، به به به به!.
سلاااااام به رفقای خودم تو سایت دنیای سپید، دنیای متن و صدا و سکوت!/خخخ.
بعله!، سکوتی که شما رفقای خوب خودم بعد از بازدید از مطالب سایت خودتون با کامنت ننوشتن و پیشنهاد و انتقاد نکردناتون قشنگ اجراش میکنین و ما میمونیم و آموزشها و مطالبی که واسه ی شماها میذاریم ولی نمیدونیم شما خوشتون میاد و مشکلی ازتون حل میشه یا نه؟!.
البته بعضی از عزیزای دل برادر!/خخخ، تو واتساپ و اسکایپ و خلاصه گفتگوهای خصوصی واقعاً به حقیر و داش کوچیکه ی خودشون حساااابی لطف میکنن و ما شرمنده شون هستیم.
یه خواهر بزرگواری هم زمانی که من رفته بودم یکی از شهرستانها تو یه جایی پیغام دادند و تشکر کردند که از ایشون هم متشکریم و اینکه به قول اون بابایی که نمیخوام اسمشو اینجا بیارم، «ما در حال انجام وظیفه ایم!…»

اما از هرچه بگذریم، سخن چرب و چیله ی چالشی به نام نوشتن با گوشیهای اندروید، اونم واسه ی ما نابیناها حسااااابی رو اعصابتره! خخخ.
نمیدونم تا حالا واسه تون پیش اومده که تو یه گروه دویست و پنجاه و چهار نفره ی واتساپی!/خخخ؛ دقیقاً با همین آمار!/خخخ، عده ای به عشق‌تون توهین کنه و شما هم به خاطر مسخره بودن نوشتن با گوشیهای لمسی نتونین جواب‌شونو بدین و وقتی پیام صوتی میذارین و دونه دونه شبهه ها و توهینها رو با رعایت ادب جواب میدین، مدیر گروه بیاد و با یه متانت و وقار خاصی، با این بهانه که پیامهای صوتی شما حجم اینترنت بقیه رو میخوره شما رو از گروه حذف کنه و شما هم هیچی دست تون نیاد که بگین؟!؛ دیدم که میگماااا!/به همین انتخابات ریاست جمهوری دو سه ماه قبل قسم!/خخخخ…
شاید اگه اون موقع من با این اپلیکیشن آشنا شده بودم و البته مودم وایفای هم داشتم، میتونستم جوابهامو بزنم تو پوز اون آدما؛ جوری که تا چهار سال که سهله، تا چهارصد ساله دیگه هم نتونن بفهمن که کی از کجا زد فکشونو پلمب کرد/خخخ ولی خب از اونجایی که اگه رو کاشتن و سبز نشد، این من بودم که صااااف و حتی بدون یک میلیمتر خطای انسانی میخورد تو برجکم و دقیقاً عین آمریکا تو سوریه و عراق و افغانستان هیچ غلطی نتونستم بکنم و خخخ هیچی دیگه، مث یه بچه ی خوب گوشیمو قفل کردم و رفتم پی ادامه ی زندگیم!/خخخ…
ولی حالا و به لطف این برنامه ی خوووووف و خفن اندرویدی که اسم نازنین و دلنشینش «صفحه کلید از راه دور» هستش و این اسمو یه وختایی حتی از اسم نامزد نداشتم هم بیشتر دوس دارم، خخخ خدا وکیلی جوری سوار گردن بیناها میشم تو واتساپ که یکیشون اون شبی پیام داده بود، «آقا اگه میشه کمتر بنویس، حجم اینترنت ما داره به خاطر نوشته های تو تموم میشه.»!خخخخ؛ آخه مگه نوشته چقد حجم میگیره؟! خخخ.
ینی باور کنین صد و بیست تا آدم بودن تو اون گروه ولی حتی یکیشون هم نمیتونس نفس بکشه حتی!/خخخ….
ولی از شوخی گذشته، بچه ها توصیه میکنم حتماً این برنامه رو رو گوشیهاتون داشته باشین.
به همین جام جهانی که سال دیگه میخواد تو روسیه برگزار بشه و تیم ملی هم بهش سعود کرده قسم، من خودم با جفت چشای کورم دیدم که بعضی از بیناها کوچیکترین ضعف ما نابیناها تو کار با گوشیهای لمسی رو میذارن پای ناتوانی‌مون و به همه چیز و همه جای زندگیمون هم ربطش میدن!.
خخخ آخه شما بچه های نابینا از این بیناها نمیخواین زنی زولی چیزی بگیرین ینی که اینقد به قضاوتهاشون بی تفاوتین؟!/خخخ.
خلاصه اینکه هرکی اپلیکیشن صفحه کلید از راه دور رو میخواد، با حجم نیم مگا بایت از لینک زیر دانلودش کنه!.
این فایل فشرده ای که دانلود میکنین، در واقع یه پوشهست که توش دو تا فایل وجود داره.
اون فایلی که اسمش de.onyxbits.remotekeyboard.apk هستش، برنامه ایه که باید روی گوشیهاتون نصب کنین و اون فایلی هم که اسمش putty.exe هست، برنامه ی پرتابل مانندی هست که در واقع روی کامپیوتر شما نصب نمیشه ولی با انجام دستوراتی که در فایل آموزشی توضیح دادم، در واقع صفحه کلید شما رو از گوشیتون به رایانه یا کامپیوتر شما منتقل میکنه و با این روش، شما همونجوری که به راحتی با کیبرد یا صفحه کلید کامپیوتر خودتون مینویسین، برای گوشی اندرویدتون هم همین اتفاق میفته و خب معلومه که با راحت و آسون شدن نوشتنتون، میتونین قشنگ حاااالشو ببرین!.

دانلود نرم افزار اندرویدی صفحه کلید از راه دور از اینجا

رمز فایل:
donyaiehsepid.ir

و همچنین فایل آموزشی حقیر رو هم میتونین با حجم بیست و دو مگا بایت از لینک زیر دانلود بفرمایید!.

بزن تو سر این لینکه تا جونش بیاد بالا! خخخ

خلاصه کامنتم بذارین واسم گناه دارم به خدا!/خخخ.
فک کنین من مرحوم شدم و پستهایی هم که واسه تون میذارم قبرمه!/خخخ
خب، خدا وکیلی دلتون میاد بیاین سر قبرم ولی فاتحه نخونین؟! خخخ.
ینی الان کامنتاتون کار همون فاتحه رو میکنه و به همون اندازه روحم شاااد شادان میشه!/خخخ.
کامنت نذارین شب میام تو خواب‌تون!/خخخ.
میدونین دیگه!، من یا یه حرفی نمیزنم!، یا اگه زدم پاش وامیستم!/خخخ….
پیشاپیش کامنتای تک تکتون تو حلقم!/خخخ….

درباره محمد حسنی

سلام. من محمد حسنیم، نابینا، عاشق مذهب، اصولگرا اما به معنی واقعی کلمه، احمدی نژادیش!/خخ استقلالی دو آتشه! دیگه میشه گفت لیسانس تاریخ یا به عبارت بهتر، مهندسی اموات!، که کار واقعی ما اینه که از صبح تا شب میشینیم غیبت مرده ها رو میکنیم!. از علایق من، مسائل مذهبی، سیاسی، فوتبال، استقلال، تیم ملی آلمان!/خخخ و خلاصه اینکه عاشق امید ابراهیمی و مانوئل نویرم!. راه های ارتباط با من: نمیخواد، به چه دردتون میخوره آخه؟!/خخخ. امیدوارم که تو این سایت مفید و خلاصه کار درست، همکار و همیار خوبی واسه ی همدیگه باشیم/یا علی مدد...
این نوشته در آموزش, اندروید, دانلود, دسته‌بندی نشده, صوتی, معرفی, نابینایان, نرم افزار ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

11 پاسخ به آیا شمام از نوشتن با صفحه کلید گوشیهای لمسی دقیقاً به اینجاتون رسیده؟!/دانلود اپلیکیشن صفحه کلید از راه دور!، همراه با فایل آموزشی برای افراد نابینا!!!

 1. یه دوست می‌گوید:

  درود بر رئیس جمهوره خوشتیپه کشوره عشق.
  بابا یکم ما رو هم دریاب.
  یه وزارتی هم به ما بده
  عمور خارجه ای, وزارت نفتی چیزی
  پیش خدا گم نمیشه والّا.
  ایول به آموزشت
  منم به خدا دیگه به اینجام رسیده بود.
  فعالیتم تو گروههای اسکایپی خیلی خیلی کم شده بود
  اونم به خاطر همین تایپ لعنتی.
  خیلی خوب هم آموزش داده بودی.
  در ضمن, اگه یه دعایی هم برام بکنی ممنون میشم
  این آخر تابستانی سرما خوردگی در خونمون رو زد.
  بازم از این آموزشهای خوب خوب بزار.
  موفق و پر انرژی باشی.

  • محمد حسنی می‌گوید:

   سلاااام بر یه دوست عزیز اما سرما خورده ی خودم!/خخخ.
   آقا دستمال بدم خدمت تون؟!/خخخ.
   در ضمن من پادشاه دیکتاتور کشور عشقم نه رئیس جمهور!.
   آخه رئیس جمهور رأی مردم رو داره ولی من که با رأی مردم سر کار نیومدم که!/خخخ.
   ولی بیخیالش، مگه صدام که رئیس جمهور عراق بود، یا مرحوم حافظ اسد بابای همین بشار اسد خودمون که تو سوریه رئیس جمهور بود رأی مردمو داشت که من داشته باشم، هان؟!/خخخ.
   ولی از این حرفا بگذریم، تشکر به خاطر فاتحه ای که نثار روح خالی از فتوحم کردی، لایییییک یا همون احسنت به وجودت!/خخخ.
   وزارت و اینام قابل شما رو نداره ولی راستش همه رو یه دو سه روز قبل دادم رفت!؛ اگه میخوای، معاونت امور زنان رو هنوز به کسی ندادم، میدمش به تو!/خخخ.
   ان شا الله بازم آموزش میذارم ولی توم قول بده که بازم بیای/شکلک خوشحالی…

 2. مهدی می‌گوید:

  سلام لینک رو میزنم ۴۰۴ میده خرابه

  • محمد حسنی می‌گوید:

   سلام مهدی جون!.
   شررررررمننننده ی اخلاق ورزشی و روحیه ی جوونمردونتم داداش!.
   راستش این لینکامون پولشونو ندادیم اینجوری شدن!/خخخ… تورم نقطه به نقطه شده ده در صد!/خخخ؛ میفهمی یا از این واضحتر توضیح بدم؟!/خخخ.
   از شوخی گذشته، یه مدتیه سید عزیز تو فضای نت نیست؛ چون خونه شون عوض شده، اگه مشکلی پیش نیاد، امروز و فردا اینترنتشون درست میشه و بعد با پرداخت مبلغ هاست دانلودی سایت، کار به روال عادی برمیگرده/شرررمنده برو فردا بیا که آشمون تموم شده و کفگیر خورده به ته دیگ/شرررمنده….

 3. سلام.
  من هم با این برنامه کار میکنم خیلی عالیه.
  فقط کاش میشد آی پی رو سیو کنه که دیگه نخواد هر دفعه وارد کنیم.
  بازهم مرسی.
  درضمن از دوستایی که برای دانلود دچار مشکل شدن عذر میخوام.
  یه مدت کار داشتم و نمیرسیدم به سایت سر بزنم.
  دیگه خدا رو شکر مشکلی نیست.

  • محمد حسنی می‌گوید:

   درود سید خدا!.
   سپاس که هستی دادا!…
   میگن اگر و کاشکی رو کاشتن سبز نشد!/خخخ.
   اینا رو ول کن!، مهم اینه که یه چیزی درست شده من بتونم تو واتساپ هم همچون فضای سایتها حاشیه ای دگر خلق بنمایم ای وی!/خخخ.
   ولی حالا جدی بخوام بنویسم اره کاش میشد…

 4. سعید می‌گوید:

  سلام و تشکر دوست عزیز

 5. سینا می‌گوید:

  سلام و درود به شما گرامیا, اولا از این آموزش بسیار سپاس فراوان دارم, دوما اگر لطف کنین این فایل رو لینک آپلودش رو درست کنین واقعا ممنون میشم, با تشکر از زحمات شما عزیزان, برایتان آرزوی موفقیت و پیروزی دارم,.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً این معادله ی امنیتی رو هم حل کنین تا مطمئن بشیم یه وقت خدایی نکرده رباط نیستین! *