با PotPlayer حتی ویسهای واتساپی و کلی فرمتهای عجیب و غریب دیگه رو تو کامپیوترتون اجرا کنین!+دانلود

سلاااااام دنیای سپیدیهای عزیز و دوست داشتنی!/چطورین واللاه؟!.
میدونم که منو نمیبینین کلی خوشاااالین واسه ی خودتون و اینکه باور کنین این حس کاااملاً یک طرفهست و من دقیییقاً صد و هشتاد درجه بر عکس شمام!/خخخ.
خلاصه اینکه ببخشین که یه دو سه چهار پنج شیش هفت هشت ماهی کمتر و بیشتر در خدمت نبودم!/خب داشتم دنبال کار میگشتم خب!…
راستی!، شما جایی کاری آشنایی پارتی ای چیزی ندارین رام بندازین؟!/خخخ؛ میبینین قشنگ دستم اومده چه جوری باید کار پیدا کرد؟! خخخ.

اما از این خوش مزه بازیا که بگذریم، چند شب قبل یه فایل با فرمت عجیب و غریبی به دستم رسید که هرررچی با برنامه های مختلف و معروفی که تو دست همه مون هست تو سرش میزدم، باز نمیکرد که نمیکرد!.
ینی انگار فیلم خصوصی آقای ترامپ با رفقای بووووقش بود که با یه فرمت به این اجق وجقی درستش کرده بودن و خب هیچی دیگه، مام که بچه ی استان فارس و خلاصه میدونین دیگه زرنگ و زبل!/خخخ؛ این بود که کلی کار روش انجام دادم که آخرشم باز شد!…

اما وسط این کلی کاری که انجام دادم تا فایل بالاخره اجرا کرد، یه اتفاق میمون و شانپانزه/اوه اوه کات کات ببخشید…؛ مبارکی افتاد و اونم آشنایی من بود با یه نرم افزار توپ و همه چی تموم به نام PotPlayer یا همون پات پلیر خودمون!.
هیچی دیگه، از اونجایی که این همون نیمه ی گم شده ی من بود، با هم ازدواج کردیم و الانم دو تا بچه ی تپل و خوشکل …
ینی منظورم اینه که خلاصه این همون برنامه ای بود که انصافاً نسخه ی تکمیل شده و کلی به اوج رسیده تر کی ام پلیره!.
میدونین، اونجوری که بچه های بالا میگفتن، این پات پلیر، همون کی ام پلیره؛ منتها هم به صورت دستی و توسط عده ای از عزیزان غیر شرکتی و حقوق نگیر، به صورت خودجوش ارتقاء پیدا کرده و خب معلومه که از فرمتهای بیشتری پشتیبانی میکنه و هم اینکه این پات پلیر، دیگه مث اون مرده شور برده!/خخخ، هی بعد از هر بار اجرا کردن فایل، یه صفحه ی فیلتر شده رو باز نمیکنه و به عبارت واضحتر، دیگه نه رو اعصاب ماست و نه رو اعصاب برادران کمیته ی محترم فیلترینگ!/خخخ.
از ویژگیهای جالبناک این برنامه، یکی اینه که نیست ادعای این برنامه، تکمیلتر شدن نسبت به کی ام پلیره، اینه که وقتی نصبش کردین، مث یه هووی ناز و کار بلد و گوگوری مگوری!/خخخ خودش قشنگ همه ی تنظیماتی رو که شما قبل از این روی کی ام پلیر اعمال کردین رو به خودش جذب میکنه و مثلاً اگه شما قبل از نصب پات پلیر، به کی ام پلیر امر کرده بودین که هرجااایی رسید به فایل mp3 خودش اونو اجرا کنه، بعد از نصب پات پلیر میبینین که این برنامهست که خودشو تو دل شما عزیز میکنه و فوری میپره وسط و میگه من من من من!/خخخ…
میبینین، هوو رو از نزدیک تجربه کردم که تشبیه کردماااا/به همین برکت قسم! خخخ.
از قابلیت بالایی که بگذریم، این یکی قابلیتش اینقده خوبه که من یکی به کی ام پلیر ترجیحش میدم!:
باااورتون نمیشه ولی واقعیت داره.
من امتحان کردم که میگم.
شما با این برنامه حتی میتونین ویسها یا همون پیامهای صوتی واتساپ و تلگرامتونم قشنگ گوش کنین!.
ینی خدا وکیلی حتی خود واتساپم همچین غلطی نکرده که این میکنه!/خخخ.
شما میدونین که ویسهای واتساپ رو فقط تو برنامه و پنجره ی مربوط به کسی که ازش ویس دریافت کردین، یا واسش فرستادین بشنوین و اینجوری نیست که مثلاً از طریق پوشه ای که خود واتساپ تو حافظه ی موبایلتون درست میکنه، بشه به محتوای اون ویسها یا پیامهای صوتی دست پیدا کرد ولی با این پات پلیر مادر مرده حتی میتونین اونا رو تو کامپیوترتونم بشنوین!/دسسسست و هوررراااااااااااااااااا!….
خلاصه اینکه اگه از من میشنوین، این پات پلیر رو مث زن دوم بیارینش تو ویندوزتون و به عنوان هووی عزیز و محترمه ی کی ام پلیر، رو سرش مسلط کنین!.
واللااااا!؛ خدا رو چه دیدین!، شاید همین دعوای بین کی ام پلیر و پات پلیر سبب خیر شد و هی تند و تند خدمات شون به شما رو هی ارتقاء دادن!/خخخخ.
حالا هی بشینین تو این جلسات فمینیستی نکبتی و بگین زن دوم بده!/هاهاهاها…..
مهم!:
یه نکته رو فراموش نکنین و اونم اینکه خب از اونجایی که هیچ آدم خوبی حتی زن دوم، بدون قر و فر نیست؛ طبعاً ساخته های دست او که این برنامه هم یکی از اوناست بدون عیب و نقص نمیتونه باشه!.
خب میدونین دیگه، بالاخره هر خوشکلی یه عیبی هم داره و عیب پات پلیر خوشکله و خوب ما هم اینه که شما در صورتی میتونین با زدن دکمه های پیج آپ و پیج دون روی ترکها و فایلهای مختلف تو یه پوشه جا به جا بشین که قبلش با زدن دکمه های کنترل و ای (cr+a) همه ی فایلهای اون پوشه رو انتخاب کرده باشین!.
یادتون نره که حتی در چنین صورتی هم پات پلیر لزوماً فایلها رو به ترتیب قرار گرفتنشون تو پوشه اجرا نمیکنه و فک کنم، اون فایلی رو اول حساب میکنه که روش هستین و به عنوان اولین فایل اجراش میکنین!/خخخ.
پات پلیره دیگه!، باید باهاش بسازین تا بفهمین زن دوم ینی چی!/خخخ.

قبل از تقدیم برنامه، یادم نره که بنویسم اینو از بشکه ینی ببخشید منبع موثقی به نام پی۳۰ دانلود گرفتمش/حق الناس نشه یه وخت!.
(حجمشم فقط بیست و دو تا مگا بایته؛ هرچند خبر دارم که مدتیه اینترنتا از حالت «حجمی» به واحد جدید و عجیب و غریبی به نام «خیلی!» تغییر کردن!/خخخ.)

بیگیرش که اومد! خخخ

درباره محمد حسنی

سلام. من محمد حسنیم، نابینا، عاشق مذهب، اصولگرا اما به معنی واقعی کلمه، احمدی نژادیش!/خخ استقلالی دو آتشه! دیگه میشه گفت لیسانس تاریخ یا به عبارت بهتر، مهندسی اموات!، که کار واقعی ما اینه که از صبح تا شب میشینیم غیبت مرده ها رو میکنیم!. از علایق من، مسائل مذهبی، سیاسی، فوتبال، استقلال، تیم ملی آلمان!/خخخ و خلاصه اینکه عاشق امید ابراهیمی و مانوئل نویرم!. راه های ارتباط با من: نمیخواد، به چه دردتون میخوره آخه؟!/خخخ. امیدوارم که تو این سایت مفید و خلاصه کار درست، همکار و همیار خوبی واسه ی همدیگه باشیم/یا علی مدد...
این نوشته در آموزش, دانلود, دسته‌بندی نشده, کامپیوتر, معرفی, نرم افزار ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به با PotPlayer حتی ویسهای واتساپی و کلی فرمتهای عجیب و غریب دیگه رو تو کامپیوترتون اجرا کنین!+دانلود

 1. حسن ذوالفقاری می‌گوید:

  سلام.
  عروسیتون مبارک باشه ایشالا! حال کردن با زن دوم هم عالمی داره ها! خخخخخخخ.
  خب. گفتی که بدون ctrl+a نمیشه همه ی فایلها رو پخش کرد یا بینشون جابجا شد. نه عزیزم! اتفاقا میشه. چرا که نه؟ اگه یه فایل رو اجرا کنی، بعدش page up/down رو بزنی، فایلهای دیگه هم پخش میشند. مگه که ناگهان فایل جدیدی در اون مسیر پیدا بشه که پیش از اجراش برنامه اجرا شده باشه و اونم اون فایل رو ندیده و نمیشناسه.
  چیه؟ متوجه نشدی؟ الآن هجیش میکنم. اگه یه فایل رو توی مسیر خاصی اجرا کنی و بخوای بین فایلها با کلیدهای مذکور جابجا بشی، همه ی اون فایلها رو میتونی پخش کنی. اما اگه احیانا فایل تازه ای توی اون مسیر ایجاد یا کپی بشه، باید یه بار دیگه روی فایل دیگه ای اینتر بزنی. وقتی برنامه با اون فایل اجرا شد، فایل جدید هم توی لیست پخش قرار خواهد گرفت.
  موفق و شاد باشید!

  • محمد حسنی می‌گوید:

   سلام حسن جان جانان!.
   اولاً که ممنون داداش.
   دوماً که خوبه بقیه ی دوستامونم بفهمن که این بچه های بالایی که تو مطلب نوشتم که دست من و پات پلیر رو گذاشت تو دست هم، همین حسن ذوالفقاری جنایتکار عزیز دل برادر بود که من بهش خییییلی ارادت دارم.
   سوماً اینکه حسن جان!، جان جانان!، تو حتماً درست میگی و حتماً هم کارت درست و بیسته ولی خب دادا، ویندوز منه دیگه!/خخخ شعور نداره و نمیفهمه که باید با پیج آپ و پیج دون رو فایلها بدون سلکت آل کار کنه، اینه که خب کار نمیکنه دیگه!/خخخ.
   به قول آقای اژه ای ما باید بهمون یه موضوعی محرز بشه که بگیم هست یا نه؟.
   خب این ممکنه واقعاً درست باشه ولی من بهش نرسیدم که بگم هست خخخ.
   آخرشم اینکه هیچی زن دوم آدم نمیشه/باور کن خخخ.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً این معادله ی امنیتی رو هم حل کنین تا مطمئن بشیم یه وقت خدایی نکرده رباط نیستین! *